ÖVRIGT / Diverse / Fruktfat 8597075
*
nr 859 7075
Fruktfat
+ brödkorg, metall, 1950-tal, längd: 38 + längd, 26, höjd: 26 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 19:19:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/11 17:34:12
1
450 kr
9/11 21:16:52
2
350 kr
9/11 21:37:15
2
450 kr
9/11 21:37:35
2
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: brödkorg fruktfat längd metall
-
7020 Blomkonsoler
9 st, Smide, 1930-40-tal. Höjd: 13-29 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:23
-
7210 Hängen
3 st, modell äldre, bland annat silver. Höjd: 3-7 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:36
-
7181 Mjölkkannor
3 st. Höjd: 70 ca
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:36
*
Fruktfat
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7075
Fruktfat
+ brödkorg, metall, 1950-tal, längd: 38 + längd, 26, höjd: 26 cm
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 6/11 17:34:12 | 1 | 450 kr |
| 9/11 21:16:52 | 2 | 350 kr |
| 9/11 21:37:15 | 2 | 450 kr |
| 9/11 21:37:35 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: brödkorg fruktfat längd metall
-
7020 Blomkonsoler
9 st, Smide, 1930-40-tal. Höjd: 13-29 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:23 -
7210 Hängen
3 st, modell äldre, bland annat silver. Höjd: 3-7 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:36 -
7181 Mjölkkannor
3 st. Höjd: 70 ca
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:36



